0
Geen producten in uw winkelmandje
0
 

Vanaf Seppe is Tygo nu Hoogvlieger

22 november 2019

Woensdag 20 november was het zover. Ik mocht gaan vliegen vanaf Breda International Airport (vliegveld Seppe zoals wij dat nog altijd noemen) met piloot Jurrien! Hij vertelde eerst welke route we zouden gaan vliegen en daarna gingen we naar het vliegtuig, de PH-DON. Ik mocht de co-piloot zijn en papa en mijn broer mochten mee als passagiers. Mama en mijn zusje zwaaiden ons uit.

We stegen op en het was meteen leuk. Ik zag een heleboel dorpen en ik mocht zelf sturen! Dat was heel leuk. We vlogen over ons dorp en ik zag mijn huis en de voetbalvelden van mijn sportclub. We maakten ook een paar scherpe bochten. Het was super leuk. Toen we gingen landen vond ik het jammer dat het voorbij was.

Ik kreeg een Hoogvliegersdiploma en ik had zelf nog een klein cadeautje voor de piloot, want ik vind het heel lief dat hij dit voor mij en alle andere kinderen doet!

Tygo Suijkerbuijk