45 Hoogvliegers erbij tijdens Hoogvliegersdag Hilversum
01 oktober 2026Zaterdag 26 september was de Hoogvliegersdag Hilversum. 45 Hoogvliegers kwamen met hun gezin naar Vliegveld Hilversum.
Dit jaar was de brandweerkazerne in Hilversum voor de vierde keer de ontvangstlocatie voor onze Hoogvliegers gezinnen. De Hoogvliegers kwamen binnen en kregen daar een mooi t-shirt, petje en alle informatie om vervolgens naar de voertuigen te gaan. Na het instappen reed het konvooi door de brandweerkazerne waar alle zwaailampen van aanstonden en met een rookmachine erbij was het een fantastisch begin van deze mooie Hoogvliegersdag.
Nadat de kinderen met veel toeters en bellen aankwamen op Hilversum ging het vliegen echt van start. De kinderen kregen een boardingpas en konden vervolgens echt gaan vliegen.
Daarnaast konden de kinderen kijken bij de douane met in beslag genomen dieren en goederen. Daar gaven zijn hele gave demonstraties mee. De kinderen konden ook meerijden in sportauto's, trikes en vrachtenwagens.
Dit jaar was er ook een speciale caravan van de Stichting Knuffelkonijntjes, waar de kinderen echte dieren konden aaien.
De kinderen werden vervolgens een voor een aan een piloot gekoppeld die na het instappen een prachtige route vlogen. Er werd een mooie route gevlogen richting het IJsselmeer, het Muiderslot en Naarden Vesting. Maar sommige Hoogvliegers vlogen ook over hun huis in Vinkeveen, Woerden en Amersfoort.
Skydive Hilversum heeft gedurende de dag twee gave demonstraties gegeven met parachute springen. De laatste parachutist had zelfs een grote vlag van Stichting Hoogvliegers mee!
Er waren op de grond ook tal van andere activiteiten, er was een clown, maar er waren ook prachtige knuffeldieren waar de kinderen heerlijk mee konden knuffelen. Ook de Starwars acteurs en een Disney prinses vermaakten de kinderen. Al met al een enorm zonovergoten succesvolle dag!
Deze dag werd mede mogelijk gemaakt door onze donateurs:
Hoogvliet
Riedel
Vliegschool Hilversum
KLM
Skydive Hilversum
Brandweer Hilversum
Luchtverkeersleiding Nederland
Family Mijdrecht / Uithoorn
Lunenborg Transport
Loon- en verhuurbedrijf PCW de Groot
Broeder de Vries
Politievoertuigen Groep Nederland
Zeusch Aviation
Leaseweb
RVC Creations
Handling Company Mijdrecht
Traffic Service Nederland
De Dutch Garrisons
Douane
Vliegveld Hilversum
en alle ruim 90 vrijwilligers en entertainment.
Klik hier voor alle foto's.